De Waterpolo Commissie (WPC) zorgt ervoor dat wij allemaal kunnen trainen en spelen. Zij doet veel zaken waar je niet bij stil staat dat die ook moeten gebeuren. Via de WPC worden zaken zoals reserveringen van badwater, aanstellingen van trainers en inschrijvingen voor de competities geregeld. In het onderstaande overzicht wordt er per WPC-lid aangegeven waarvoor je bij hem of haar terecht kan.

Wie Wat
Rob Bloem Voorzitter, aanspreekpunt voor algemene zaken, leidt de WPC-vergaderingen, vertegenwoordiging waterpolo bij het bestuur van Aquarijn, financiën,

Tel: 030-6066528

e-mail: rwbloem@hetnet.nl

Denise van Buul Notulist, vastlegging vergaderingen

Tel: 030-6060024

e-mail: r.van.buul@hccnet.nl

Ellen Post Secretariaat, senioren coördinator,

contactpersoon richting Bond en District

Tel: 030-6871135 / 06-28892904

e-mail: e.s.post@hotmail.com

Ingrid Damen Senioren coördinator, beheer tablets, tuchtzaken en kledingcommissie

Tel: 030-6303883 / 06-23175527

e-mail: ingrid_damen@planet.nl

Wilma Bloem Jeugd coördinator.

Tel:030-6066528 / 06-13593817

e-mail: rwbloem@hetnet.nl

Marc Uytewaal Scheidsrechterszaken en juryzaken

Tel: 030-6043144

e-mail: menmuytewaal@hotmail.com

Geen lid WPC  
Lenie de Meijer Ledenadministratie

Adres: Preludelaantje 11, 3438 TT Nieuwegein

Tel: 030-6034290

e-mail: ledenadministratie@aquarijn.nl

Wilbert v Kippersluis Materiaalbeheerder waterpolo@aquarijn.nl
Karen Nobel Vulling koelkast voor tijdens wedstrijden
Anne Bloem Beheerder social media en website anne_bloem@hotmail.com
Anna Goethals Cap beheer waterpolo@aquarijn.nl
Jolanda Hoogendam Zwemkleding waterpolo@aquarijn.nl
Myrthe Brinkhof Pupil van de week myrthe-brinkhof@hotmail.com