Sessie 1 Zaterdag 15 oktober

Inzwemmen                  8.00 uur
Aanvang wedstrijd         8.45 uur

1 50 m vrije slag heren jun. 1 en ouder (voorronde)
2 100 m vrije slag dames jun. 2 en ouder (voorronde)
3 50 m vlinderslag jongens min. 5 en 6
4 100 m vrije slag meisjes min. 5 en jun. 1
5 100 m vlinderslag heren jun. 1 en ouder
6 200 m rugslag dames jun. 2 en ouder
7 100 m schoolslag jongens min. 5 en 6
8 200 m schoolslag heren jun. 1 en ouder
9 50 m rugslag jongens min. 5 en 6
10 100 m rugslagmeisjes min. 5 en jun. 1
11 200 m wisselslag dames jun. 2 en ouder
12 400 m vrije slag heren jun. 1 en ouder

 

Sessie 2 Zaterdag 15 oktober

Inzwemmen              13.00 uur
Aanvang wedstrijd     13.30 uur

1 50 m vrije slag heren all-in (finale)
2 100 m vrije slag dames all-in (finale)
13 50 m rugslag heren jun. 1 en ouder
14 50 m schoolslag dames jun. 2 en ouder
15 200 m wisselslag jongens min. 5 en 6
16 50 m schoolslag meisjes min. 5 en jun. 1
17 400 m wisselslag heren jun. 1 en ouder
18 200 m vlinderslag dames jun. 2 en ouder
19 100 m schoolslag heren jun. 1 en ouder
20 100 m rugslag dames jun. 2 en ouder
21 50 m vrije slag jongens min. 5 en 6
22 100 m vlinderslag meisjes min. 5 en jun. 1
23 50 m vlinderslag heren jun. 1 en ouder
24 200 m vrije slag dames jun. 2 en ouder

 

Sessie 1 Zondag 16 oktober

Inzwemmen                  8.00 uur
Aanvang wedstrijd         8.45 uur

25 50 m vrije slag dames jun. 2 en ouder (voorronde)
26 100 m vrije slag heren jun. 1 en ouder (voorronde)
27 50 m vlinderslag meisjes min. 5 en jun. 1
28 100 m vrije slag jongens min. 5 en 6
29 100 m vlinderslag dames jun. 2 en ouder
30 200 m rugslag heren jun. 1 en ouder
31 100 m schoolslag meisjes min. 5 en jun. 1
32 200 m schoolslag dames jun. 2 en ouder
33 50 m rugslag meisjes min. 5 en jun. 1
34 100 m rugslag jongens min. 5 en 6
35 200 m wisselslag heren jun. 1 en ouder
36 400 m vrije slag dames jun. 2 en ouder

 

Sessie 2 Zondag 16 oktober

Inzwemmen              13.00 uur
Aanvang wedstrijd     13.30 uur

27 50 m vrije slag dames all-in (finale)
28 100 m vrije slag heren all-in (finale)
37 50 m rugslag dames jun. 2 en ouder
38 50 m schoolslag heren jun. 1 en ouder
39 200 m wisselslag meisjes min. 5 en jun. 1
40 50 m schoolslag jongens min. 5 en min. 6
41 400 m wisselslag dames jun. 2 en ouder
42 200 m vlinderslag heren jun. 1 en ouder
43 100 m schoolslag dames jun. 2 en ouder
44 100 m rugslag heren jun. 1 en ouder
45 50 m vrije slag meisjes min. 5 en jun. 1
46 100 m vlinderslag jongens min. 5 en 6
47 50 m vlinderslag dames jun. 2 en ouder
48 200 m vrije slag heren jun. 1 en ouder